Vítame Vás na webovej prezentácii Materskej školy so sídlom v Dražkovciach, malebnej a dynamicky sa rozvíjajúcej obce vzdialenej 3 km od mesta Martin, ktorá je zriaďovateľom MŠ.

Materská škola je situovaná v tichom prostredí pod historickým kostolom a je dobre dostupná pešo, autom či autobusom.

Priestor kde je umiestnená je veľkorysý a poskytuje slnečné miesta pre vzdelávanie aj hry detí, ale aj príjemný chládok pod korunami stromov. Budovu tvorí pavilónový komplex s dvoma triedami a príslušnými priestormi, ako sú jedáleň, kuchyňa a ďalšie priestory.  V priebehu rokov 2016/2017 bolo na školskom dvore novo vybudované dopravné ihrisko o ploche viac ako 250 m2 aj s malou oddychovou zónou.

Školu v súčasnosti navštevuje 44 detí. Pracovný kolektív tvoria štyri skúsené pedagogické pracovníčky, ako aj  ďalší piati zamestnanci, zabezpečujúci každodenný chod materskej školy.

Našim cieľom je poskytnúť deťom navštevujúcim materskú školu prostredie plné zábavy, hier, vzdelávania a odpovedajúceho oddychu.

Rodičom nám zverených detí chceme ponúknuť pocit bezpečia, kultúry práce s deťmi, ako aj prostredia, v ktorom sa deti nachádzajú, rozvoj osobnosti dieťaťa a jeho schopností ako individuality, ale aj v prostredí kolektívu.

Čo potrebuje Vaše dieťa v MŠ

28.08.2023 10:22
ČO POTREBUJE VAŠE DIEŤA V MŠ       30.08.2022 14:33 ČO POTREBUJE VAŠE DIEŤA V...

Ako uľahčiť dieťaťu nástup do MŠ